Vejledere hos UU Hedensted

Præsentation af vejledere, administration og ledelse

På nedenstående link kan du med de første seks cifre i dit CPR-nummer og navn finde din vejleder. Alle vejledere er også vist med billede nedenfor.

 

Hanne Qvist Isak
Mobil: 51 58 99 81
Hanne.Isak@Hedensted.dk

UU-vejleder: Løsning Skole, Skolen i Midten og unge 16-17 årige
UJ-bistand: Ølsted, Ø. Snede, Korning, Stouby, Stenderup, Hornsyld og Rårup 

UU vejleder Hanne Qvist

Preben Laursen
Mobil: 29 16 59 10
Preben.Laursen@Hedensted.dk 

UU-vejleder: Tørring Skole, Skjoldskolen, Ungdomsgården og unge 16-25 årige
UJ-bistand: Ølholm

UU vejleder Preben Laursen

Vakant
Tlf: 
Mobil: 

UU-vejleder: As Friskole, Vejlefjord, elever i specialkl. i Barrit og Stjernevejskolen og unge 16-25 årige

 
 

Casper Rask Rønsholt
Mobil: 23 60 39 38
Mail: Casper.Ronsholt@Hedensted.dk

UU-vejleder: Rask Mølle Skole og unge 16-19 årige
UJ-bistand: Uldum og Aale 

 UU vejleder Casper Rask Rønsholt

René Holm
Mobil: 24 63 61 88
Rene.Holm@Hedensted.dk

UU-vejleder: Juelsminde Skole, Lindved Skole og unge 16-25 årige.
FGU - Vejle vejledning.
UJ-bistand: Glud og Barrit 

UU vejleder René Holm

Janne Nørager Hansen
Mobil: 20 55 13 77
Janne.N.Hansen@Hedensted.dk

UU-vejleder: Hedensted Skole, Stjernevejsskolen, Bøgballe og unge 16-17 årige
UJ-bistand: Daugård 

UU vejleder Janne Nørager Hansen

Helle Schurizeck
Tlf: 79 75 55 08
Helle.Schurizeck@Hedensted.dk

Administrativ medarbejder 

Administrativ medarbejder Helle Schurizeck

Anders Franck Korsgaard
Tlf: 79 75 55 12/51 58 99 84
Anders.Korsgaard@Hedensted.dk

UU-souschef og vejleder af  unge 16-25 årige. FGU - Horsens vejledning. 

UU vejleder og souschef Anders Franck Korsgaard

Per Lunding
Tlf: 79 75 55 01
Per.Lunding@Hedensted.dk

UU-leder

 

UU leder Per Lunding