Kontakt din sundhedsplejerske i Øst

Område Øst:

Hornsyld - Stenderup - Rårup - Barrit - Stouby - Glud - Juelsminde - Daugård - SiM

Lisbet Josiassen,
Tlf.: 51 18 24 04
E-mail: Lisbet.Josiassen@hedensted.dk
Distrikt: Stenderup - Hornsyld

Connie Stabell
Tlf.: 24 49 35 73
E-mail: Connie.Stabell@hedensted.dk
Distrikt: Glud - Rårup

Mette Holmgaard Caelum (På barselsorlov)
Tlf.: 23 83 73 43
E-mail: Mette.H.Garbrecht@hedensted.dk

Charlotte Precht Pedersen,
Tlf.: 20 34 85 74
E-mail: Charlotte.Pedersen@hedensted.dk
Distrikt: SiM

Louise Haumark Ballegaard
Tlf.: 24 63 69 72
E-mail: Louise.Ballegaard@hedensted.dk
Distrikt: Barrit - Stouby

Hanne S. Holbech
Tlf.: 29 13 53 86
E-mail: Hanne.Holbech@hedensted.dk
Distrikt: Juelsminde