Kontakt din sundhedsplejerske i Midt

Område Midt

Ølsted - Korning - Bøgballe - Øster Snede - Hedensted - Stjernevej

Lisbet Bjerring,
Tlf.: 40 72 93 67
E-mail: Lisbet.Bjerring@hedensted.dk
Distrikt: M1 - Hedensted

Bente From,
Tlf.: 40 72 93 66
E-mail: Bente.From@hedensted.dk
Distrikt: M2 - Hedensted - Daugård

Dorte Davidsen,
Tlf.: 24 49 26 71
E-mail: Dorte.Davidsen@hedensted.dk
Distrikt: M3 - Ølsted - Korning - Bøgballe.

Rikke H. Christensen,
Tlf.: 51 18 26 82
E-mail: Rikke.Christensen@hedensted.dk
Distrikt: M4 - Hedensted

Dorte Lomholt Strunge
Tlf.: 51 18 26 78
E-mail: Dorte.Strunge@hedensted.dk
Distrikt: M5 - Øster Snede - Stjernevejen

Lisa Strøiet,
Tlf.: 51 18 26 79
E-mail: Lisa.Stroeiet@hedensted.dk
Distrikt: M6 - Stjernevejen - Øster Snede