Kontakt din sundhedsplejerske

Område Midt

Lindved - Øster Snede - Hedensted

Lisbet Bjerring,
Tlf.: 40 72 93 67
E-mail: Lisbet.Bjerring@hedensted.dk
Distrikt: M1 - Hedensted

Bente From,
Tlf.: 40 72 93 66
E-mail: Bente.From@hedensted.dk
Distrikt: M2 - Hedensted / Daugård

Dorte Davidsen,
Tlf.: 51 18 24 15
E-mail: Dorte.Davidsen@hedensted.dk
Distrikt: M3 - Lindved/ Hedensted

Rikke H. Christensen,
Tlf.: 51 18 26 82
E-mail: Rikke.Christensen@hedensted.dk
Distrikt: M4 - Hedensted

Dorte Lomholt Strunge
Tlf.: 51 18 26 78
E-mail: Dorte.Strunge@hedensted.dk
Distrikt: M5 - Øster Snede / Stjernevejen

Lisa Strøiet,
Tlf.: 51 18 26 79
E-mail: Lisa.Stroeiet@hedensted.dk
Distrikt: M6 - Stjernevejen / Øster Snede